דרך זולה להגיע במונית לשדה התעופה בן גוריון ב-2024

מדריך כיצד למצוא מונית במחיר מוזל לשדה התעופה בן גוריון, חברת מוניות time4taxi ממליצים לבצע השוואת מחירים, להזמין מונית מראש, לנסות לתפוס מונית פנויה שנוסעת ללא נוסעים לכיוון נתב"ג ועוד. .
324432

תוכן עניינים

מוזילים את מחיר הנסיעה במונית באופן משמעותי

לאחרונה הבחנתי בטרנד חדש שהולך ומתגבש אצל לקוחות רבים שנוסעים עם חברת time4taxi לנתב"ג, המגמה ששמתי לב אליה היא המאמץ שלקוחותינו עושים כדי לחלוק את מחיר המונית עם נוסעים נוספים שצריכים להגיע לנתב"ג באותו זמן. 

אפשר לקרוא לטרנד הזה "מונית משותפת" או "חולקים במחיר המונית", הדרך לעשות זאת היא באמצעות שיתוף במונית. חברות מוניות רבות מציעות אפשר לחלק את מחיר הנסיעה בין כמה נוסעים, וכמה שיותר נוסעים יותר טוב.

במונית ספיישל רגילה תוכלו לחלק על עלות הנסיעה ל-4 נוסעים אך אם תהיו יצירתיים יותר תוכלו לחלק את עלות הנסיעה בין 5,6,7 נוסעים או יותר על ידי הזמנת מונית גדולה מסוגן ואן או מיניבוס.

אז כן, קבוצת נוסעים יכולים להוזיל את עלות הנסיעה לשדה התעופה בן גוריון באופן משמעותי.

(הצעה) שירותי מוניות נגישות לנכים:

מספר טיפים נוספים שיעזרו לכם למצוא מונית לנתב"ג במחיר משתלם

הזמנת מונית מראש לשדה התעופה בן גוריון:

רוצים מחיר מונית משתלם? הזמנת מונית לנתב"ג מראש תעזור לכם לקבל מחיר מבצע משתלם.

בתחנת מוניות Time4taxi.co.il מעדיפים לקבל את הזמנת המונית מראש, כך הם יכולים להתארגן ולשבץ נהגים מראש לנסיעה שלכם. מפני שזאת שיטת העבודה המועדפת עליהם, הם מוכנים לתת לכם הנחה משמעותית במחיר המונית לנתב"ג.

  • לתפוס מונית פנויה:

אם תשאלו נהגי מוניות ותיקים הם יגידו לכם שנהג מונית שגם ככה נוסע לנתב"ג יסכים לקחת אתכם "על הדרך" במחיר הכי זול שיש.

האתגר הגדול שיש בשיטה הזאת היא הקושי לקשר בין לקוח שצריך להגיע לנתב"ג לבין נהג מונית שגם ככה נוסע לשם. בכל מקרה, אם תחשבו על דרך מקורית לעשות זאת, ותצליחו ליצור קשר או לתפוס כזה נהג על הדרך, אתם תוכלו לקבל מחיר נסיעה נמוך משמעותית ממחיר הנסיעה הרשמי של המחירון.

(הצעה) שירותי מוניות מתל אביב:

חברות מוניות מובילות בישראל שמעניקות שירותי מוניות לנתב"ג במחירים מוזלים

אנו רוצים לשתף אתכם כמה חברות מוניות מובילות בישראל שמעניקות שירותי מוניות לנתב"ג במחירים מוזלים, אנו ממליצים לכם לבדוק לפני הזמנת מונית לשדה התעופה גם את המחירים שלהם:

חברת מוניות 007 לנתב"ג (bengurion-taxi.co.il) מציעים מחיר מבצע של 30% הנחה על הזמנת מונית לשדה התעופה בן גוריון. מבצע זה תקף לנסיעות שמזמינים מראש, לפחות שעתיים לפני הנסיעה. המלצה על חברת מוניות 007 (הקישור נפתח בחלון נפרד)

חברת מוניות taxitogo.co.il מציעים מחיר מבצע של 20% הנחה על הנסיעה לנמל התעופה בן גוריון. מבצע זה תקף לנסיעות שמבוצעות בין השעות 21:00 ל-6:00 בבוקר.

חברת מוניות taxi4me.co.il מציעים מחיר מבצע של 10% הנחה על מונית לנתב"ג לנסיעות שמבוצעות בימי ראשון עד חמישי.

לסיכום: הזמינו מונית מראש, בצעו השוואת מחירים, נסו לחלוק את עלות הנסיעה עם נוסעים נוספים, או למצוא נהג מונית שנוסע לכיוון נתב"ג. בהצלחה!

מאמרים שפרסמנו וכדאי לכם לקרוא:

שירותי מוניות נוספים באתר:

קישורים חיצוניים שימושיים:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
דילוג לתוכן