"טקסי ואן ישראל" מרחיבה שירותי מוניות גדולות ב-2024

חברת "TaxiVan" ישראל מודיעה על הרחבת שירותי מוניות גדולות לכל חלקי הארץ, בנוסף, מנהלי החברה מקדמים שירותים מיוחדים למגזר העסקי, זאת לאור הצלחת החברה הראשונית שיצרה ביקוש גדול לזמינות גבוהה של שירותי מוניות גדולות.
מונית זמינה בשעות לילה

תוכן עניינים

פעילות חברת TaxiVan בישראל גודלת משנה לשנה

כפי שראינו בשנים האחרונות, שירותי מוניות גדולות חיוניים מאוד למשק הישראלי, מפני שהם מסייעים גם לאנשים פרטיים וגם לעסקים. בזמן שתחום התיירות בישראל לקראת פריחה מחודשת בשנת 2024, שירותי התחבורה לשדה התעופה בן גוריון הכרחיים, ואף חשובים יותר דווקא עכשיו.

שירותי מוניות גדולות בישראל הכרחיים וקריטיים

חברת "טקסי ואן" עמדה בשנים האחרונות בפני לא מעט מכשולים כאשר הביקוש עלה על ההיצע, וזמינות מוניות גדולות פחתה במהלך פעילות החברה בישראל. אחד מהאתגרים של "טקסי ואן" ב-2024 היא לשפר את מהירות השירות, שהוא בהכרח האלמנט החשוב ביותר בתחום המוניות לנתב"ג.

אסטרטגיה עסקית

הפעולה שבה בוחרת הנהלת החברה מוגדרת כאסטרטגית, והיא תגדיר את היעדים והדרכים להשיג אותם. 

בהקשר העסקי, החברה שכרה את שירותיה של חברת פרסום מובילה בישראל לצרכי שיווק, והגדלת כמות ההזמנות של החברה. האופרציה של "טקסי ואן", החליטה להוציא לפועל תוכנית "הסתערות" עסקית על שירותי מוניות גדולות בישראל, מתוך כוונה ברורה ורצון לשלוט בשוק הזה.

ההחלטה הראשונה שהתקבלה על ידי השותפים השולטים בניהול החברה, היא הגדלה משמעותית של צי מוניות גדולות חדשות, שיעמוד לרשות לקוחות החברה בכל רגע נתון.

כלומר אם בעבר עמדו לרשות לקוחות החברה כ-100 מוניות גדולות, בשנת 2024 יעמדו לרשות לקוחות החברה לפחות 200 מוניות גדולות חדשות עם יותר מקומות ישיבה לנוסעים.

  • מוניות גדולות סטנדרטיות: מאפשרות הסעה קבוצתית של עד 5,6 נוסעים בו זמנית.
  • מוניות גדולות משופרות: מאפשרות הסעה קבוצתית של עד 7,8 נוסעים בו זמנית.

במקביל מוקד ההזמנות יפעל 24 שעות ביממה, על מנת לעזור ללקוחות לאתר נהג עם מונית גדולה תוך מספר דקות. כך שלמעשה הצוות במוקד ההזמנות מאתר נהג ומחבר בינו לבין הלקוחות.

(הצעה) שירותי מוניות נגישות לנכים:

מוניות גדולות זמינות ליותר מ-74 ערים בישראל

לדברי רוני נימני, מנהל פעילות TaxiVan בישראל, השירות יהיה זמין ליותר מ-100 ערים, מושבים, וקיבוצים בישראל. כך צוטט: "חברת "טקסי ואן ישראל" מייצרים ערך מוסף עבור הלקוחות הנאמנים שלנו בישראל, אנו מאתרים עבורם מונית גדולה תוך מספר דקות, ואז מאפשרים להם ליצור קשר מהיר באמצעות אפליקציית וואטסאפ.

בשנים האחרונות הביקוש לשירות מונית גדולה לנתב"ג באופן מידי מתגבר. ראינו זאת בעיקר בקיץ, והמגמה נמשכת גם היום. בשנת 2024 הישראלים לא מוכנים להמתין למונית הרבה זמן, הם מבקשים מענה מידי".

לדבריו, שירותי מוניות גדולות לשדה התעופה בן גוריון יהיו זמינים 24 שעות בערים גדולות כמו: תל אביב, ירושלים, חיפה, פתח תקווה, ראשון לציון, הרצליה, רעננה, כפר סבא, רמת השרון, רחובות, מודיעין, אשדוד, אשקלון, ועוד.

"אנו מייצרים זמינות חסרת תקדים של מוניות גדולות במטרה לספק מענה מידי לאלפי משפחות, ועסקים ברחבי הארץ המחפשים שנים רבות חברת מוניות שתרים את הכפפה ותעניק שירותי מוניות גדולות בזמן קצר ובכל חלקי הארץ" אומר רומנו, ומוסיף:

"לדוגמה נהג מונית המתגורר באזור המרכז רוצה לרכז את עיקר עבודתו באזור המגורים שלו, הרחבת השירות תאפשר לו לקבל הזמנות קרוב לביתו. זו בשורה משמעותית גם לנהגים וגם ללקוחות הפרטיים והעסקיים".

(הצעה) שירותי מוניות מתל אביב:

TaxiVan החלה את פעילותה בישראל בשנת בתחילת העשור הקודם, ומשרתת בימים אלו מעל עשרות אלפי לקוחות פרטיים ועסקים מכל המגזרים העסקיים השונים, החל מחברות הייטק, ועד למשרדים ממשלתיים.

שירות המוניות החדש זמין ללקוחות הטלפון או באפליקציית וואטסאפ וכוללת שירותי מוניות גדולות לנתב"ג או איסוף וקבלת פנים מנתב"ג על ידי מונית גדולה, בנוסף, ניתן להזמין גם מונית גדולה עם כיסא בטיחות לתינוק, מוניות נגישות לנכים בישראל, מונית לימוזין עם נהג פרטי, ומיניבוס מפואר לתיירים המאפשר שירותי סיור ותיור בישראל ברמה הגבוהה ביותר. 

תודה לרוני נימני מבעלי חברת TaxiVan על העזרה בכתיבת המאמר, ועל שיתוף הפעולה המלא.

שירותי מוניות נוספים באתר:

קישורים חיצוניים שימושיים:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
דילוג לתוכן