3 חברות מוניות מומלצות ברעננה ב-2024

מתי בפעם האחרונה הרמתם את השפורפת וצלצלתם לתחנת מוניות ברעננה להזמין מונית? או, מתי הייתה הפעם האחרונה שהזמנתם מונית מתחנת מוניות ליד הבית ברעננה כדי לנסוע לנתב"ג? רוב הסיכויים שזה היה לפני לא מעט זמן, לא? יש סיבות רבות שרוב תושבי רעננה המשתמשים בקביעות במוניות ספיישל הפסיקו להזמין מונית מתחנת המוניות השכונתית ועברו להזמין מונית מאפליקציית מוניות - והסיבות האלה קשורות ברובן להתקדמות הטכנולוגית המשמעותית של השנים האחרונות.
324432

תוכן עניינים

בחירת תחנת מוניות ברעננה

הודות להתקדמות הטכנולוגיה צצו אפליקציות מוניות ששינו מאוד את תעשיית המוניות באופן דרסטי.

אם תערכו השוואה בין הטלפון הנייד הנוכחי שלכם לבין הטלפון שהיה הנייד שהיה לכם לפני 15 שנים תבינו במהירות כמה העולם שלנו השתנה. הסמארטפונים שינו את חיינו מקצה לקצה וכך עשו גם מהפכה בענף המוניות ברעננה ובכל הערים בישראל.

טכנולוגיה מתקדמת – העולם הופך ליותר דיגיטלי ככל שהימים עוברים, רבים מאתנו מנהלים את חשבון הבנק מאפליקציה ויכולים לעשות שיחת ווידאו עם המשפחה והחברים שלנו שנמצאים בצד השני של העולם בחינם.

זה מדהים כמה דברים ניתן לעשות מהטלפון החכם. אך למכשיר הזה שאנו שמים בכיס או בתיק יש גם חסרון גדול מפני שהוא מאחסן את כל המידע האישי שלנו שיכול לשמש ככלי ריגול עבור חברות עסקיות ותאגידים בישראל או בעולם.

(הצעה) שירותי מוניות נגישות לנכים:

איך זה משפיע על ענף המוניות ברעננה

ובכן, תחנות מוניות מסורתיות ברעננה ובישראל בכלל תמיד הסתמכו על קירבה פיזית לעסקים ותושבים מקומיים שיתקשרו אליהם כדי להזמין מונית – הקרבה לתחנה משתלם מפני שנהג המונית ממתין בקרבת מקום כדי שיוכל להגיע כמה שיותר מהר לנוסעים.

יתרון נוסף – נהגי מוניות שעדיין בוחרים לעבוד בתחנת מוניות היא שהם מקבלים כמעט תמיד תשלום במזומן ולא מקבלים כרטיסי אשראי.

הזמנת מונית באפליקציה ותשלום באשראי

למעשה הטכנולוגיה פגעה בפעילות של תחנות המוניות המסורתיות "של פעם" והעבירה הרבה משתמשים להזמין מונית מאפליקציית מוניות במקום בחיוג לתחנת המוניות הקרובה לביתם.

כיום רוב תושבי רעננה מזמינים מונית מאפליקציית מוניות המציעה לצרכנים נוחות בצורת הזמנת מונית מקוונת ותשלום באמצעות כרטיס אשראי.

אם תחנות המוניות המסורתיות רוצות לשמור על הלקוחות הן צריכות להשקיע באפליקציית מוניות כדי שיוכלו לאפשר את כל הנוחות שהתרגלו אליה הצרכנים ב-10 השנים האחרונות.

(הצעה) שירותי מוניות מתל אביב:

הרבה תחרות בין אפליקציות המוניות לתחנות המוניות

כשחושבים על זה לעומק, קל להבין מדוע יש הרבה תחרות בענף המוניות. העתיד של תעשיית המוניות הוא דיגיטלי בין אם נרצה ובין אם לא, וחברות המוניות שרוצות להישאר רלוונטיות צריכות להשקיע בדיגיטליזציה. ולמרות כל היתרונות חשוב מאוד להמשיך לתמוך גם בעסקים מקומיים ברעננה שנתנו לנו שירות שנים רבות לפני שהופיע כל אפליקציות המוניות.

לכן החלטנו להמליץ על 3 תחנות מוניות בעלות מוניטין הממוקמות ברעננה:

  • מוניות רעננה המרכז

הפניה חיצונית לאתר – https://www.taxiraanana.co.il/

מוניות רעננה המרכז היא תחנת מוניות גדולה הממוקמת ופועלת בעיקר ברעננה ובאזור השרון ומספקת שירותי מוניות נגישות ומוניות גדולות לפרטיים ועסקיים.

מחירים: תעריפי מוניות המרכז טובים ותחרותיים לעומת מחירים של תחנות מוניות אחרות שבדקנו ברעננה. מומלץ מאוד להזמין משתלם במיוחד להזמין מונית לנתב"ג מראש כדי לקבל הנחה של 20% ממחיר המחירון.

משלוחים ושליחויות ברכב פרטי (מונית) – אם אתם צריכים להעביר חבילה, מעטפה עם כסף, בגדים וכמעט כל דבר, אתם יכולים להשתמש בשירות המשלוחים  ברכב פרטי מעכשיו לעכשיו.

  • מוניות "טיק-טק טקסי"

כתובת אתר הבית של התחנה: https://www.tictac-taxi.com/

טקסי טיק-טק היא תחנת מוניות בגודל בינוני המבצעת את כל סוגי הנסיעות והשליחויות אך מתמחה בנסיעות לנתב"ג או בנסיעות בין-עירוניות רחוקות. מחירי התחנה אטרקטיביים במיוחד כשמזמינים מונית מראש. כמו כן, לטיק-טק טקסי צי מוניות גדול עם מגוון דגמי וסוגי מוניות ביניהם תוכלו למצוא: מוניות גדולות המתאימות ל-5/6/7 נוסעים, מוניות סטיישן עם גגון ל-4 נוסעים, וגם מוניות נגישות עם מעלון חשמלי לכיסא גלגלים.

  • מוניות מטרו

הפניה לאתר התחנה: https://metrodan.co.il/

מוניות מטרו היא תחנת מוניות עם צי מוניות מגוון וקטן יחסית אך עם שירות לקוחות מעולה ונהגים ידידותיים. החברה החלה את פעילותה בשנת 2010. לתחנה כמה סדרני מוניות המקפידים לענות לטלפון 24 שעות ביממה. לקוחות קבועים שדיברנו איתם אומרים שהם מרוצים מאוד מהשירות המהיר והאישי שלהם.

תעריפי הנסיעה הוגנים בהשוואה לשירותי מוניות אחרים באזור רעננה והשרון. החברה מתהדרת ברכבים חדישים מכל הסוגים ובשירות שליחויות מהרגע להרגע.

המאמרים המומלצים שיעניין אתכם לקרוא:

שירותי מוניות נגישות בישראל:

קישורים חיצוניים שימושיים:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
דילוג לתוכן